Junior-B Schedule

PLAYING SCHEDULE
Day Date Month Draw Time Sheet A Sheet B Sheet C Sheet D Sheet E Sheet F
Wed. 2 Jan 1 2000 DEN v POL ESP v NED RUS v ITA SVK v HKG FRA v KOR TPE v BLR
Thu 3 Jan 2 0800 kaz v jpn est v rus nzl v fin esp v sco aus v eng pol v aut
3 1200 tur v hun ENG v DEN slo v lat KOR v NED HUN v AUT cze v den
1515 Opening Ceremony (on-ice)
4 1630 CHN v JPN TUR v AUS CZE v LAT FIN v NZL ger v fin SLO v KAZ
5 2030 rus v ita blr v hun ENG v POL BLR v FRA DEN v TPE ESP v KOR
Fri 4 Jan 6 0800 CZE v AUT NZL v SLO KAZ v FIN TUR v CHN AUS v JPN LAT v HUN
7 1200 eng v kaz sco v pol ita v est aut v ger TPE v ENG nzl v esp
8 1600 ESP v FRA den v lat BLR v DEN tur v blr cze v slo aus v jpn
9 2000 NZL v CHN RUS v HKG POL v KOR AUT v LAT ITA v SVK NED v TPE
Sat 5 Jan 10 0800 ENG v BLR HUN v CZE den v slo fin v pol aut v esp rus v aus
11 1200 hun v lat SLO v TUR est v jpn blr v cze ita v kaz FIN v JPN
12 1600 AUT v SVK nzl v ger aut v sco POL v TPE KAZ v AUS ITA v LAT
13 2000 FRA v DEN CZE v RUS ESP v BLR est v eng den v tur KOR v ENG
Sun 6 Jan 14 0800 esp v fin HKG v HUN FIN v CHN KAZ v TUR sco v nzl ger v pol
15 1200 KOR v TPE slo v tur NED v ENG ita v aus kaz v rus SVK v CZE
16 1600 JPN v KAZ jpn v eng HUN v RUS cze v hun CHN v SLO POL v ESP
17 2000 LAT v HKG AUT v ITA FRA v NED AUS v FIN lat v blr TUR v NZL
Mon 7 Jan 18 0800 nzl v aut POL v FRA esp v ger JPN v SLO BLR v NED jpn v ita
19 1200 blr v den eng v rus tur v cze TPE v ESP NZL v KAZ RUS v AUT
20 1600 aus v est KOR v BLR LAT v SVK NED v POL HKG v CZE hun v slo
21 2000 ITA v HUN DEN v ESP NZL v AUS FRA v ENG FIN v TUR fin v sco
Tue 8 Jan 22 0800 pol v esp KAZ v CHN aus v kaz ITA v CZE LAT v RUS lat v tur
23 1200 slo v blr hun v den AUT v HKG DEN v KOR JPN v NZL AUS v SLO
24 1600 lat v cze ger v sco pol v nzl HUN v SVK eng v ita aut v fin
25 2000 SLO v FIN kaz v est TUR v JPN jpn v rus NED v DEN CHN v AUS
Wed 9 Jan 26 Q 0800 SVK v RUS BLR v POL TPE v FRA Womens Q ENG v ESP HKG v ITA
1/4 Q 1400 Qualification Game Men & Women Quarter-finals
1/4 F 2000 Quarter-finals Men
Thu 10 Jan 1/2 F 0900 Semi-finals - Women & Men
Finals 1400 Finals - Gold & Bronze - Women & Men
JUNIOR WOMEN 21 TEAMS (3 GROUPS OF 7 TEAMS) GROUP-A GROUP-B GROUP-C
aut - Austria aus - Australia blr - Belarus
esp - Spain eng - England cze - Czech Republic
fin - Finland est - Estonia den - Denmark
ger - Germany ita - Italy hun - Hungary
nzl - New Zealand jpn - Japan lat - Latvia
pol - Poland kaz - Kazakhstan slo - Slovenia
sco - Scotland rus - Russia tur - Turkey
JUNIOR MEN 25 TEAMS (2 GROUPS OF 8 TEAMS & 1 GROUP OF 9 TEAMS) GROUP-A GROUP-B GROUP-C
BLR - Belarus AUT - Austria AUS - Australia
DEN - Denmark CZE - Czech Republic CHN China
ENG - England HKG - Hongkong FIN - Finland
ESP - Spain HUN - Hungary JPN - Japan
FRA - France ITA - Italy KAZ - Kazakhstan
KOR - Korea LAT - Latvia NZL - New Zealand
NED - Netherlands RUS - Russia SLO - Slovenia
POL - Poland SVK - Slovakia TUR - Turkey
TPE - Chinese Taipei